تبلیغات
حساب یار - فایل بروز شده تمرین 1-1 اصول حسابداری
صفحه نخست          ارسال پیام به مدیر         عضویت در سایت           دیدن پیام های خود
" حساب یار، یار شما دانشجویان حسابداری عزیز «پیام حساب یار» حساب یار در تاریخ 28/7/1386 رسما كار خود را آغاز كرد «پیام حساب یار» عضویت در حساب یار «پیام حساب یار» حسابداری چیست؟ «پیام حساب یار» پیام مدیر حساب یار را بخوانید «پیام حساب یار» "

پیام مدیر

سلام، خوبید، خوشید، در سلامتی كامل به سر می برید.
در مورد وبلاگ بگم: دیگه از خبرنامه خبری نیست تا بهتون ایمیل بزنیم، عوضش یك سیستم جدید به نام عضویت در حساب یار براتون ساختیم، تا دیگه به ایمیلتون سر نزنید، مستقیم به حساب كاربری خود برید و خبر و پیام های خصوصی خود را بخوانید. برای دیدن خصوصیات كنترل پنل اعضا بر روی خصوصیات كنترل پنل اعضا كلیك كنید.
برای ثبت نام هم در پنل خبرنامه بر روی عضویت در سایت كلیك كنید.
در مورد مطالب سایت بگم: هدف اصلی ما این است كه: سرعت در بیان و مفاهیم درس و از همه مهمتر به طور خلاصه، به طوری كه با مراجعه به هر قسمت از مطالب، نیازی به خواندن مطالب قبلی و بعدی آن نباشد.
البته لازم به تذكر است كه این روش بستگی به نویسندگان سایت دارد، ولی هدف اصلی ما همون مواردی است كه ذكر كردم.
در مورد شكل بالا هم بگم كه اگر وقتی من در یاهو آنلاین بودم می توانید مستقیمن با خودم صوحبت كنید. بزودی در همین قسمت آنلاین بودن تمام نویسنده ها قرار می گیرد.
و در آخر از آقای امیر جذاب تشكر می كنیم، كه استارت كار را از تاریخ 28/7/1386 زد، كه با عنوان حسابداری چیست؟ شروع می شود.

مطالب پیشین


فایل بروز شده تمرین 1-1 اصول حسابداری
باز هم سلام
همان طوری كه قولشو داده بودم لینك فایل به روز شده و حل تمام اشكالات تمرین 1-1 كتاب اصول حسابداری برطرف شده و شما می توانید همكنون فایل را از لینك زیر دانلود كنید.
لینك دانلود زیپ شده فایل hesabyar-pdf1.rar (لینك كمكی)
پسورد فایل زیپ شده: www.hesabyar.mihanblog.ir
لینك مستقیم دیدن كاربرگ (لینك كمكی)
لینك مستقیم دیدن فایل دفتر روزنامه و دفتر كل و غیره (لینك كمكی)
نكته: برای دیدن سه پرونده نیاز به برنامه Adobe Reader یا Foxit PDF Reader Pro دارید كه می توانید از لینك های زیر دریافت كنید.
دانلود Adobe Reader
دانلود Foxit PDF Reader Pro 2.0
كرك Foxit PDF Reader Pro 2.0
نوشته شده توسط علی باقری در جمعه 2 آذر 1386 و ساعت 05:11 ق.ظ [ + ]| نظرات ( )
طراحی قالب از امیر باقری .                                                                                                                            HESABYAR Version 1.2 beta © Copyright 2007